Правила BizMart

Реєстрація на Bizmart.info (надалі - Сайт) означає Вашу беззаперечну згоду з положеннями цих правил та є фактичним прийняттям цих Правил.

Терміни

Правила
– дані Правила користування Сайтом.

Сайт (ресурс)
– організована інформаційна платформа, підключена до мережі Інтернет, що дає можливість відвідувачам користуватися сервісами та інформацією, розміщеною на ній.

Користувач

– будь-яка особа, яка у будь-який спосіб користується Сайтом.

Зареєстрований користувач

– особа, яка пройшла процес реєстрації та активації облікового запису (акаунту) на Сайті.

Оператор

– суб'єкт, який здійснює підтримку та управління Сайтом.

Адміністратор

– особа, яка має право блокувати та видаляти облікові записи (акаунти) Користувачів, редагувати, включати та видаляти повідомлення та матеріали, опубліковані Користувачами.

Партнерські сайти

– сайти, з якими співпрацює Оператор.

Послуга (-и)

— надання доступу до платних пакетів обслуговування на Сайті (див. відповідні сторінки Сайту).

Платіжний сервіс

— інформаційно-технологічний сервіс, який дає можливість користувачам розпоряджатися своїми коштами у мережі Інтернет. Сервером Платіжного сервісу є Web-сайт, який має адресу: https://www.liqpay.ua.

Платіжна сторінка Сайту

— сторінка, на якій Покупець натискає кнопку «Оплатити», чим ініціює перехід на захищений Сервер Платіжного сервісу та передачу інформації, необхідної для здійснення транзакції з оплати вартості послуги.

Транзакція

— сукупність операцій між Покупцем, Сайтом та Платіжним сервісом з придбання послуг Сайту.

1. Основні положення

1.13. Користувач публікує свої пропозиції, контактні дані (телефон, електронну адресу), іншу інформацію та фотографії виключно під свою відповідальність.

1.14. Оператор залишає за собою право в односторонньому порядку вирішувати питання про вміст Сайту, внесення до нього змін та модифікацій без зобов'язання попереджати Користувачів про свої наміри. Вся інформація, розміщена на Сайті, може бути використана Оператором та партнерськими сайтами.

1.15. Оператор не несе відповідальності за порушення в роботі Сайту, спричинені форс-мажорними обставинами, виходом з ладу обладнання, помилками у програмному забезпеченні або недозволеним втручанням осіб, навіть якщо це призвело до втрати даних з облікових записів користувачів.

1.16. Користувачам забороняється розміщення повідомлень у вигляді тексту, графіки або інших форм, які:

  • містять ненормативну лексику, а також ображають інших користувачів;

  • суперечать закону, зокрема, порушують авторські права;

  • пов'язані з порнографією, наркотиками, пропагандою насильства, расової чи релігійної дискримінації;

  • містять інформацію рекламного характеру, яка не відповідає цілям та тематиці Сайту.

1.17. Недотримання Користувачами Правил може призвести до видалення їх облікових записів із Сайту.

1.18. Користувач має право перевіряти свої персональні дані, а також право змінювати чи видаляти їх. Запит про видалення персональних даних повинен бути надісланий з електронної адреси, пов'язаної з обліковим записом, який має бути видалено.

1.19. Користувач зобов'язується актуалізувати дані, зазначені у його реєстраційній формі у разі їх зміни.

1.20. Прийняття Правил означає згоду з наступним:

  • я ознайомлений з Правилами та погоджуюсь з усіма їхніми положеннями;

  • я добровільно користуюсь послугами Сайту;

  • дані, що містяться в реєстраційній формі, правдиві;

  • я знайомий із положеннями Закону України «Про захист персональних даних» та згоден на використання та обробку своїх персональних даних, зазначених у реєстраційній формі;

  • я згоден отримувати повідомлення від Оператора Сайту на вказану при реєстрації адресу електронної пошти.

2. Умови надання платних послуг

2.1. Оплата Послуг Сайту здійснюється за допомогою Платіжного сервісу (у тому числі з використанням банківських карток) та по виставленому Сайтом Рахунку-фактурі через банківську систему України.

2.2. Факт оплати Послуг Сайту означає згоду Зареєстрованого користувача з умовами, описаними в розділі 2 Правил, та є їх фактичним прийняттям.

2.3. Зареєстрований Користувач визнає законну оплату Послуг з використанням (підтвердженням) присвоєних йому Платіжним сервісом псевдоніма та пароля.

2.4. Зареєстрований Користувач визнає, що Послуги, оплачені з використанням (підтвердженням) наданих йому Платіжним сервісом псевдоніма та пароля, є оплаченими ним (Зареєстрованим користувачем).

2.5. Кошти, сплачені за Послугу, поверненню не підлягають. У випадку, коли Послуга не надавалась понад 24 години з вини Сайту, Оператор зобов'язаний продовжити термін надання Послуги на час відсутності доступу до Послуги.

2.6. Оператор зобов'язується не вимагати введення реквізитів платіжних карток (Номер Карти, Термін дії, CVV2 тощо) від користувачів на сторінках свого Сайту. Введення реквізитів платіжних карток здійснюється СТРОГО на захищеному сервері Платіжного сервісу https://www.liqpay.ua та виключно особисто Зареєстрованим Користувачем на власний розсуд.

2.7. Надання Послуги Зареєстрованому користувачеві під час оплати через Платіжний сервіс здійснюється після перевірки Сайтом факту та суми авторизації на сервері Платіжного сервісу відповідно до унікального номера рахунку.

2.8. Надання Послуги Зареєстрованому користувачеві під час оплати за рахунком-фактурою здійснюється після надходження коштів на рахунок Оператора.

2.9. На e-mail Покупця надсилається відповідна квитанція про оплату в електронному вигляді. Зареєстрований користувач отримує можливість друкування квитанції з Особистого Кабінету на Сайті.

2.10. З моменту отримання оплати, Зареєстрованому користувачеві відкривається доступ до Послуги розміщення інформації на Сайті відповідно до обраного профілю та пакету обслуговування (див. відповідні сторінки Сайту). З цього моменту обчислюється і термін надання Послуги.

2.11. Размещение на Сайте информации пользователей, зарегистрировавшихся в качестве собственника, происходит автоматически.

2.12. Розміщення на Сайті інформації користувачів, що зареєструвалися як брокер, проводиться користувачем з Особистого Кабінету на Сайті власноруч, у зручному для нього порядку.

2.13. Вся розміщена на Сайті Зареєстрованими користувачами інформація підлягає постмодерації Адміністратором (редагуванню після публікації).

2.14. У разі порушення Покупцем умов пункту 1.16 Правил Адміністратор має право видалити неналежну інформацію, розміщену користувачем із Сайту та/або заблокувати акаунт користувача. Кошти, отримані від такого користувача, поверненню не підлягають.

2.15. Після закінчення терміну надання Послуги формується Акт приймання-передачі наданих послуг. Він надсилається на електронну адресу Покупця, вказану при реєстрації. Покупець також отримує можливість роздрукування Акту приймання-передачі наданих послуг з особистого кабінету на Сайті або отримання поштою за окремим запитом.

Всі матеріали, які публікуються на сайті, є власністю Оператора та захищені авторським правом.
Копіювання їх без згоди власника нелегальне. Винятки становлять фотографії, які належать користувачам, що їх додали.