Продаж бізнесу з видобутку та обробки граніту

Продаж бізнесу з видобутку та обробки граніту у Житомирській області: каменеобробного заводу з кар'єром габро та кар'єром червоного (рожевого) граніту.

Подробиці:
 • Готовий бізнес
 • ВИРОБНИЦТВО та ПЕРЕРОБКА,Видобуток корисних копалин,Каменеобробка,Виробництво будматеріалів
 • Україна,Житомирська область
 • Пропонується до продажу бізнес з видобутку та обробки граніту у Житомирській області.

   

  До складу виробничого комплексу входять:

  • Каменеобробний завод, оснащений сучасним обладнанням із каменеобробки. Встановлено італійську лінію з виробництва колотої бруківки. Автоматичне обладнання для виготовлення високоточної геометрії пиляної гранітної продукції. Верстати з пилками діаметром 3 метри та канатні пилки дозволяють випускати великогабаритну продукцію. Завод розташований на власній земельній ділянці. Загальна площа будівель 1300 м.кв.
  • Кар'єр блочного граніту габро з усією інфраструктурою та обладнанням. Спеціальний дозвіл на користування надрами отримано у 2006 році на 20 років. Затверджені запаси габбро у кількості 322.7 тис.м3, у т.ч. за категоріями (тис.м3): А-153,4; В-169,3. У продаж гранітного кар'єру входить повний комплект базового обладнання та майна для роботи. Габро даного родовища вважається еталоном серед чорних гранітів, які видобуваються в Україні. Зареєстрована ТМ.
  • Гранітний кар'єр з інфраструктурою та обладнанням з видобутку блоків червоного (рожевого) граніту. Спеціальний дозвіл на користування надрами від 2015 року на 20 років. Затверджені запаси граніту за категоріями (тис.м3): А-421,0; В-51,0. Граніт, що видобувається, - це красивий середньозернистої структури матеріал з червоно-рожевими включеннями, який прикрасить будь-який фасад і найдорожчий інтер'єр. Зареєстровано ТМ.

   


 • Виробництво колотої та пиляно-колотої бруківки, бордюру гранітного, плитки облицювальної різного розміру та товщини, плит мощення різного розміру та товщини, ритуальної продукції.
 • 1800000 USD
Додатково:

 

Можливий продаж окремо:


продаж каменеобробного заводу - $600 тис.;
продаж кар'єру габро - $600 тис.;
продаж кар'єру червоного граніту – $600 тис.

 

Докладніше за запитом.

 

Опублікував:

Роман Євгенович
E-mail: roman@agbiz.kiev.ua
Тел.: +380(44)383-48-07

Дата публікації: 28.11.2023
Номер оголошення: 6256
Фото:

Перевірка відповідності заявленої ціни якості бізнесу, консультації щодо укладання угоди купівлі-продажу бізнесу - Агентство Готового Бізнесу.

Докладніше про «Агентство Готового Бізнесу»

Надішліть запит на перевірку

або зв'яжіться за тел. +38(068)383-81-61


Портал bizmart.info для юридичної перевірки установчих документів та загального документообігу цікавого для Вас бізнесу рекомендує компанію «ЛЕКСЕЛ» – одну з найстаріших та найавторитетніших юридичних компаній України.

Докладніше про «ЛЕКСЕЛ»

Надішліть запит

або зв'яжіться за тел. +38(068)383-81-61


Для аудиту бухгалтерського обліку та фінансової діяльності бізнесу, що продається, портал bizmart.info рекомендує одну із провідних аудиторських компаній України - «ОЛ.ГА».

Докладніше про «ОЛ.ГА»

Надішліть запит

або зв'яжіться за тел. +38(068)383-81-61

Дослідження ринків, аналітика, бізнес плани на тему:

Бажаєте отримати інформацію про пропозиції з такими самими параметрами?

Заповніть форму нижче: