Готовий бізнес Продаж бізнесу з внесення добрив (безводного аміаку)

Пропонується до продажу бізнес з надання послуг агропідприємствам із внесення добрив, а саме безводного аміаку.

Подробиці:
 • Готовий бізнес
 • ВИРОБНИЦТВО та ПЕРЕРОБКА,Хімія,СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО,Вирощування с/г продукції,Сільськогосподарські комплекси, елеватори, тепличні господарства, переробка олійних,СФЕРА ПОСЛУГ,Інше
 • Україна,КИЇВ
 • Продається бізнес з надання послуг агропідприємствам із внесення добрив, а саме безводного аміаку. Спеціалізація саме на цьому добриві обумовлюється низкою переваг його застосування в порівнянні з іншими видами азотних добрив. Серед них: висока економічна ефективність - здешевлює вартість польових робіт до 47% у порівнянні з твердими добривами; концентрованість - концентрація азоту в добриві досягає 82%; стійкість; біодоступність; точність; універсальність та інші.

  У продаж бізнесу входять:

  1. Спеціальна техніка - два комплекси по внесенню безводного аміаку:

  • До першого комплексу входить трактор гусиничний Challenger 765D з культиватором Blu-Jet (робоча ширина - 13 м, відстань між робочими органами  - 52 см, робочих органів – 25 шт), транспортна ємність – Мacfield, (об’єм - 7,3  м3 здатна вміщати - 4,5т сировини).
  • До другого комплексу входить трактор гусиничний Challenger 775 Е з культиватором Blu-Jet АТ-5000 з робочою шириною 14,6 м, відстань між робочими органами 52 см, робочих органів – 27 шт, транспортна ємність - 2 шт (ЦТ 5,8 – об’ємом 5,8 м3, здатна вміщати - 3,5 т. сировини і ЦТ 5,3, об’ємом 5,3 м3, здатна вміщати 3,2 т. сировини.
  • Культиватори, обладнані системами виливу Мicrotrack та доохолоджувачами Сontinental під рідкі продукти (ЖКУ, Діафани, вода). Це дає можливості при недостатньому зволоженні ґрунту вносити необхідну кількість води для зв’язування аміаку ґрунтово-вбірним комплексом, а також вносити інші елементи живлення. Культиватори забезпечують внесення безводного аміаку також при нульовому обробітку ґрунту.
  • Авто Тойота Хайлюкс.

  2. Технологія внесення добрив та напрацювання.

  3. Клієнтська база та постачальники.

  4. Дозвільна документація:

  • Дозвіл на експлуатацію посудин під тиском. Дозвіл видається терміном на п’ять років.
  • Висновок про атестацію посудин під тиском. Така атестація проводиться один раз на два роки.

 • Надання послуг сільгосппідприємствам з професійного внесення безводного аміаку.
 • Бізнес має перспективи розвитку.

  Згідно розрахунку економічної доцільності застосування безводного аміаку для забезпеченого азотного підживлення найвища ефективність досягається на посівах кукурудзи, цукрових буряків, ріпаку та соняшнику. Часто використовують це добриво і на пшениці. В цілому, безводний аміак можна використовувати на всіх видах сільгоспкультур, які вирощуються в Україні.

 • 2017
 • Непрофільний бізнес, необхідність сконцентруватись на основних напрямках бізнесу
 • 1`240`000 USD
Додатково:

 

Комплекс по внесенню безводного аміаку має всі можливості для переобладнання, що цілком забезпечить внесення в ґрунт будь-яких інших видів рідких добрив. До таких добрив належать: КАС, аміачна вода, рідкі стартові добрива та інші.

Роботу комплексу із внесення безводного аміаку можна переглянути на відео за посиланнями:
https://youtu.be/vTNAl-E5T5A
https://youtu.be/EsHdcWUMmyI
https://youtu.be/oG7wX-wxwxQ

Докладніше про продаж бізнесу з внесення добрив - на запит.

Опублікував:
Роман Євгенович
E-mail: roman@agbiz.kiev.ua
Тел.: +380(44)383-48-07

Дата публікації: 08.11.2022
Номер оголошення: 6133
Фото:
Відео презентація YouTube

Перевірка відповідності заявленої ціни якості бізнесу, консультації щодо укладання угоди купівлі-продажу бізнесу - Агентство Готового Бізнесу.

Докладніше про «Агентство Готового Бізнесу»

Надішліть запит на перевірку

або зв'яжіться за тел. +38(068)383-81-61


Портал bizmart.info для юридичної перевірки установчих документів та загального документообігу цікавого для Вас бізнесу рекомендує компанію «ЛЕКСЕЛ» – одну з найстаріших та найавторитетніших юридичних компаній України.

Докладніше про «ЛЕКСЕЛ»

Надішліть запит

або зв'яжіться за тел. +38(068)383-81-61


Для аудиту бухгалтерського обліку та фінансової діяльності бізнесу, що продається, портал bizmart.info рекомендує одну із провідних аудиторських компаній України - «ОЛ.ГА».

Докладніше про «ОЛ.ГА»

Надішліть запит

або зв'яжіться за тел. +38(068)383-81-61

Дослідження ринків, аналітика, бізнес плани на тему:

Бажаєте отримати інформацію про пропозиції з такими самими параметрами?

Заповніть форму нижче: